Ворскла на виїзді розгромила Чорноморець

1 жовтня в Одесі Ворскла в матчі 11-го туру Прем’єр-ліги, зустрічалась з місцевим Чорноморцем ” й перемогла з великим рахунком 0:3.

На 35-й хвилині найактивніший у складі гостей Кулач відкрив рахунок у матчі після прострілу Ребенка з лівого флангу. “Ворскла” продовжувала володіти ініціативою і після перерви. На 76-й хвилині Кадимян після пасу Пердути вдало підставив ногу, зробивши рахунок 0:2. А ще через чотири хвилини Коломоєць добив господарів поля, завершивши швидку контратаку.

“Ворскла” набрала 21 очко і закріпилася на третьому рядку турнірної таблиці. В наступному турі полтавці зіграють з Шахтарем.

1.10. 2017 р. УПЛ 11 тур м. Одеса, стадіон «Чорноморець».

“Чорноморець” (Одеса) – “Ворскла” (Полтава) 0:3

Голи: Кулач (36), Кадимян (76), Коломоєць (80)

“Чорноморець”: Гутор, Зубейко, Жуніч, Люлька (Татарков, 66), Ваг (Машнін 70), Мартиненко, Політило (Ковалець, 59), Ндіайє, Оріховський, Третьяков, Хобленко

Головний тренер: Олег Дулуб

Ворскла“: Ткаченко, Чеснаков, Пердута, Матвієнко, Даллку, Кадимян (Ткачук 85), Шарпар, Скляр, Ребенок, Кулач (Одарюк, 78), Коломоєць (Загорулько, 88)

Головний тренер: Василь Сачко

Попередження: Пердута (55), Скляр (76), Ткаченко (83)