Ворскла несподівано програла аутсайдеру

7 жовтня у Полтаві завершився матч 11-го туру Прем’єр-ліги, в якому “Ворскла” приймала київський “Арсенал”. “Каноніри” у першому матчі під керівництвом В’ячеслава Грозного несподівано перемогли у гостях з рахунком 2:0. На 72-й хвилині матчу Сергій Гринь відкрив рахунок у матчі. На 79-й хвилині він же подвоїв перевагу киян. “Ворскла” зазнала п’ятої поразки в сезоні й після одинадцяти матчів посідає   четверту сходинку.

7 жовтня 2018 року, Полтава, стадіон Ворскла ім. Бутовського.

«Ворскла» – «Арсенал-Київ» 0:2

Голи: Гринь (72, 88)

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Чижов, Чеснаков (Одарюк, 76), Артур (Мисик, 54), Гіоргадзе, Шарпар, Скляр, Кулач, Ребенок, Коломоєць (Карека, 71).

«Арсенал-Київ»: Сітало, Насонов, Дубінчак, Сагуткін, Майданевич, Євтовскі, Домбровський, Лола, Оріховський (Вакулко, 85), Баланюк (Алексєєв, 80), Гринь.

Попередження: Чижов — Сагуткін, Євтовски, Майданевич.