Ворскла перемогла АІК у матчі кваліфікації Ліги конференцій з п’ятьма голами

В рамках першого матчу 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій полтавська Ворскла переграла шведський АІК

Перший тайм у виконанні “Ворскли” та АІКа вийшов надрезультативним. Уже на четвертій хвилині полтавці вийшли вперед: подачу Юрія Козиренка замкнув Руслан Степанюк.

“Ворскла” двічі виходила вперед у першому таймі: після того, як на 17-й хвилині АІК зрівняв рахунок, полтавці забили вдруге вже на 24-й: на простріл Ігора Пердути відреагував той-таки Козиренко, який обробив м’яча і пробив точно у дальній кут. Однак на перерву команди пішли за рахунку 2:2 – експівзахисник збірної Швеції Себастьян Ларссон вдруге вразив ворота “Ворскли”.

І все ж полтавцям вдалося закінчити матч переможцями. Артем Челядін, який змінив на полі Пердуту, дальнім ударом з 27 метрів вразив ворота АІКа. Цей удар став вирішальним і приніс “Ворсклі” перемогу з результатом 3:2.

“Ворскла” – АІК 3:2

Голи: Степанюк, 4, Козиренко, 24, Челядін, 69 – Стефанеллі, 17, Ларссон, 44