Ворскла перемогла Чорноморець у першому матчі 1/8 кубка України

У першому матчі 1/8 кубка України Ворскла зустрічалася з Одеським Чорноморцем. В першому таймі моментів більше було у господарів, ще до половини тайму Чорноморець міг забити щонайменше тричі, чого лише коштує удар в поперечину на четвертій хвилині, але на перерву команди пішли за переваги Ворскли. Відзначилися гості на 40 хв після вдалого розіграшу штрафного 0-1.

В другому таймі була рівна гра могли відзначитися обидві команди, але рахунок не змінився. Гра завершилася мінімальною перемогою Ворскли.

Чорноморець – Ворскла 0-1

Голи: Бартуловіч 40хв.

Ворскла:Ткаченко, Сімінін, Даллку (к), Ткачук, Пердута, Чеснаков, Турсунов, Бартуловіч, Громов, Бараннік (Шиндер 46хв), Ковпак.
Запасні: Вічний, Ткачук Андрій, Янузі, Шиндер, Квасний, Дитятьєв.
Головний тренер: Василь Сачко.

Чорноморець: Боровик, Давид, Калітвінцев, Смірнов, Філімонов (к), Куценко (Куценко 59 хв), Переверза, Мартиненко, Петько, Слінкін, Старіков (Насімі 78 хв).
Запасні: Зацепін, Коркішко, Шаповал, Калітов, Насімі, Данченко, Яворський.
Головний тренер: Олександр Бабич.