Ворскла розгромила новачка УПЛ

У першому турі нового сезону української Прем’єр-ліги Ворскла розгромила львівський Рух. Матч пройшов у Полтаві і завершився з рахунком 5: 2.

Господарі поля відзначилися чотирма голами вже в першому таймі – забитими м’ячами відзначилися Пуцлін, Степанюк, Скляр і Дуць (в свої ворота).

Після перерви команда Юрія Максимова оформила ще один гол. Рух відповів точними ударами Федорчука і Бойчука.

23.08.2020 1 тур УПЛ м. Полтава садіон Ворскла ім. Буовського

Ворскла – Рух 5:2 (4:0)

Голи: Пуцлін (10), Степанюк (26), Дуць (43 авт), Скляр (44), Кулач (49) – Федорчук (64), Бойчук (90+2)

Ворскла: Різник, Чеснаков, Альюн, Яворський, Пердута (Пешич 54), Сапай (Татарков 46), Скляр (Опанасенко 54), Кане, Пуцлін (Челядин 65), Кулач, Степанюк (Якубу 65).

Рух: Мисак, Копина, Дуць, Білий, Саків, Мартинюк, Кухарук (Федорчук 46), Калюжний (Ернест 46), Русин, Синиця (Бойчук 67), Кухаревич (Оринчак 57).

Попередження: Чеснаков (62) – Дуць (53)