“Ворскла” розгромила “Оболонь” і вийшла до півфіналу Кубка України

Полтавці стали останнім учасником 1/2 фіналу національного кубка.

“Ворскла” розгромила “Оболонь” у виїзному матчі 1/4 фіналу Кубка України. Поєдинок у Києві завершився нищівною поразкою господарів поля з рахунком 0:3.

Команда Віктора Скрипника забезпечила собі комфортний гандикап ще до перерви. На 27-й хвилині рахунок гри відкрив Руслан Степанюк, а наприкінці першого тайму Ібрагім Кане подвоїв перевагу полтавців.Play Video

У другій половині поєдинку гості довели справу до розгрому. Підсумковий рахунок матчу на 69-й хвилині встановив Андрій Бацула.

Таким чином, “Ворскла” стала останнім учасником півфінальної стадії Кубка України. Раніше до 1/2 фіналу турніру вийшли донецький “Шахтар”, одеський “Чорноморець” і житомирське “Полісся”.

Поєдинки 1/2 фіналу Кубка України заплановано на 3 квітня 2024 року (базова дата). Фінал відбудеться 15 травня 2024 року.