“Гірник-Спорт” вдома поступився Ниві

Підопічні Ігоря Жабченка напередодні гри зіткнулися із серйозними кадровими втратами, тож оптимальним склад “Гірника-Спорт” не був. Чи то проблеми зі складом, чи інші причини стали наслідком того, що “Нива” набагато активніше розпочала  поєдинок. “Нива” могла забивати, як мінімум, тричі. Два рази воротар “Гірника-Спорт” випереджав Івана Мучака у боротьбі за верховий м’яч. А прицільний удар Волошиновича на останній хвилині першого тайму пройшов повз стійку.

З перших хвилини другого тайму, господарі кинули усі сили на атаку воріт суперників. Особливо небезпечними були кутові удари, на 69-ій хвилині стандарт таки допоміг господарям вийти вперед. Після подачі з кутового та незлагоджених дій в обороні Глушицький відправив м’яча у сітку воріт Єгора Поповича 1-0. Але  радість  публіки тривала не довго. Уже за кілька хвилин після голу “Нива” отримала право пробивати пенальті, одинадцятиметровий чітко реалізував Олександр Портянко 1-1. Не пройшло й кількох хвилин, як рахунок знову змінився на користь “Ниви”. Після прострілу Бадла з правого флангу і метушні оборонців господарів, м’яча у ворота суперника переправив Ростислав Волошинович 1-2. А на останній хвилині основного часу за гру рукою арбітр призначив другий пенальті у матчі, який реалізував  Мучак 1-3.

“Гірник-Спорт” – “Нива” 1:3

Голи: Глушицький (69) – Портянко (74 пен.), Волошинович (77), Мучак (90+2 пен.)

“Гірник-Спорт”: Ситников, Волчков, Голядинець, Ломко, Штандер (Кірієнко 65), Шульц, Глушицький, Клімаков (Пивовар 34), Воронченко, Герасимець, Івашко

“Нива”: Попович, Гудак, Озарків, Яневич, Портянко, Кухарук, Бочкур, Мучак (Кохман 90+1), Волошинович (Фаюк 83), Бадло, Жицький (Кухарський 68)

Попередження: Воронченко (24), Волчков (27), Герасимець (51), Гудак (56), Бочкур (69), Мучак (75), Пивовар (79) Кухарук (88), Голядинець (90)