«Гірник-Спорт» вийшов у 1/16 фіналу Кубка України

SAMSUNG CSC

У матчі другого попереднього раунду «Гірник-Спорт» розгромив запорізький «Металург» із рахунком – 4:1

«Гірнику-Спорт» вдалося швидко відкрити рахунок. Швидкий гол на 10-й хвилині забив Олексій Збунь – 1:0. Цей рахунок зберігся після першої половини гри. У другому таймі Юрій Батюшин оформив гол-красень, коли влучив у дев’ятку воріт «Металурга» зі штрафного на 56-й хвилині – 2:0.

Потім Ігор Жабченко зробив подвійну заміну. Обидва гравці, які з’явилися на полі зуміли відзначитися у матчі. Спочатку Єгор Твердохліб на 79-й хвилині збільшив перевагу «Гірника-Спорт» – 3:0.

А після того, як «Металургу» вдалося скоротити рахунок (гол у господарів на рахунку Дмитра Олійника на 85-й хвилині), на 90-й хвилині Сергій Герасимець забив ще один гол-красень чудовим ударом у верхній дальній від голкіпера кут – 4:1.

«Металург» (Запоріжжя) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 1:4

Голи: Збунь, 10 (0:1), Батюшин, 56 (0:2), Твердохліб Є., 79 (0:3), Олійник, 85 (1:3), Герасимець, 90 (1:4).

«Металург»: Котляров, Білоусов, Сарапій, Бобров, Сидоренко (Воробей 46), Загоруйко (Крапивний 56), Шалфєєв, Олійник, Могильний, Сачко (Чалих 81), Сидоров (Лапко 65).

«Гірник-Спорт»: Жмурко, Малишкін (Шопін 46), Чепелюк, Карась, Герт, Мурза, Збунь (Герасимець 72), Петрусенко, Батюшин (Черниш 83), Гоменко (Твердохліб 72), Чередниченко (Семенів 60).

Попередження: Білоусов (76)