“Гірник-Спорт” зазнав поразки від “Оболонь-Бровар”

В домашньому поєдинку 20 туру Першої ліги комсомольський “Гірник-Спорт” зазнав поразки від “Оболонь-Бровар” (1:2).

В першому таймі команди не виявили сильнішого, хоча господарі мали декілька непоганих моментів, щоб відзначитися. На початку другого тайму на 48 хв гості вийшли вперед відзначився Фаворов. А через 4 хвилини Фаворов оформив дубль 2-0. На 67-й хвилині нарешті голом відповіли господарі, але влучний постріл Вороченка не допоміг вирівняти рахунок в матчі. У підсумку – 1:2, перемога “Оболонь-Бровар”.

“Гірник-Спорт” – Оболонь-Бровар” 1-2

Голи: Вороченко, 67 – Фаворов, 48, 52

«Гірник-Спорт»: Антон Ситніков, Олексій Моісеєнко, Дмитро Доценко,  Олександр Ломко, Олександр Волчков, Ян Ковалевський ( Давид Насімі, 84), Сергій Герасимець (к),  Дмитро Ярчук (Антон Савін, 84), Вадим Воронченко, Дмитро Крапивний, Вадим Яворський.

Запасні: Андрій Кліщук, Артем Цурупін, Олександр Пернацький, Роман Прутян, Олександр Голядинець.

Головний тренер: Ігор Жабченко.

«Оболонь-Бровар»: Назарій Федорівський, Ілля Коваленко,  Костянтин Коваленко, Сергій Даценко, Володимир Бідловський, Дмитро Проневич,Артем Фаворов, Василь Продан, Григорій Сахнюк (Євгеній Шевченко, Юрій Бровченко (Олександр Іващенко, 71), Антон Шевчук (Артем Корольчук, 82).

Запасні: Іван Піцан, Павло Гордійчук,  Мар’ян Литовчак, Костянтин Яцик.

Головний тренер: Сергій Солдатов.

Попереджения: Олександр Ломко, Сергій Даценко, Артем Фаворов, Дмитро Проневич.