Гірник Спорт зазнав чергового домашнього розгрому

1 жовтня  Гірник Спорт вдома, в Горішніх Плавнях приймав третю команду першої ліги Чернігівську Десну, й зазнав розгрому з рахунком 2:5.

Всі голи в матчі були забиті в другому таймі. Відразу після перерви форвард гостей Філіппов оформив дубль. Спершу на 48 хвилині вдало замкнув простріл Картушова, а через дві хвилини обігравши Гарбара відзначився вдруге.

Господарі відіграли один м’яч на 77 хвилині матчу. Яворський зі штрафного ідеально поклав м’яч в ближню девятку 1:2.
Одразу через три хвилини майстерність пробиття штрафних продемонстрували й гості, Чепурненко також відправив м’яч в девятку.
До кінця матчу Десна відзначилась ще двічі. Картушов до результативної передачі додав ще й гол, а Максименко завершив розгром господарів.

В кінці доданого часу Марусич, забив другий гол для гірників. Після парашута м’яч від поперечини приземлився в руки Махновського, який буквально сам заніс його за лінію воріт.

12 тур. 1.10.2012. Горішні Плавні. Стадіон “Юність”

“Гірник-Спорт” (Горішні Плавні) – “Десна” (Чернігів) 2:5

Голи: Яворський 74 хв, Марусич 90+1 хв – Філіппов 48 хв, Філіппов 50 хв, Чепурненко 77 хв, Картушов 82 хв, Максименко 88 хв.

“Гірник-Спорт”: Крюков, Малєй (Яворський 52 хв), Павлик, Пернацький, Крапивний, Бараннік (Демідов 58 хв), Ченбай, Моісеєнко, Корольков, Марусич, Гарбар (Ломко 62)

Запасні: Ситников, Демідов, Кирієнко, Воробей, Ломко, Бобак, Яворський.

Головний тренер: Ігор Жабченко.

“Десна”: Махновський, Чорноморець, Братков, Фаворов, Мостовий, Коберідзе, Філіппов, Волков, Банасевич (Картушов 24), Чепурненко, Мельник

Запасні: Шевченко, Галенков, Максименко, Солдат, Бовтрук, Мишенко, Картушов.

Головний тренер: Олександр Рябоконь.