Гірник Спорт не зміг у товариській грі переграти аматорську Вікторію

«Гірник-Спорт» у дев’ятому контрольному поєдинку зіграв внічию з «Вікторією» (Миколаївка) – 1:1.

Поєдинок з лідером аматорського футболу України завершився бойовою нічиєю – 1: 1. Команди обмінялися забитими м’ячами в кожному з таймів, а в кінці зустрічі гості заробили вилучення, матч вийшов бойовим і напруженим.

3.03. 2020 року. Контрольній матч м. Горішні Плавні

«Гірник-Спорт» – «Вікторія» (Миколаївка, Сумська обл.) – 1: 1.

Голи: Аржанов, 43 (0: 1), ІНП, 63 (1: 1).

«Гірник-Спорт»: ГНП (Данкович, 45), Білий (Шопін, 46), ГНП, Карась, Петрусенко (Корольков, 61), Збунь (Герасимець, 46), Лозовій-к (Батюшін-к, 46), Чередниченко (Суханов, 46), Чепелюк (ГНП, 46), Хомченко (Сорокін, 46), Твердохліб (Бойко, 46).

Головний тренер — Ігор Жабченко.

«Вікторія»: Зарубін, Шевченко, Яценко, Чередниченко, Шимко, Касьянов, Нелін-к, Кузьмін, Борисенко, Скепський, Аржанов. На заміну в другому таймі виходили: Любчак, Цапій, Гранкін, Романенко, Черніков, Акімов, Безязичний.