Друга ліга 21 тур: «Кремінь» Кременчук – «Черкаський Дніпро» 1:1

В центральному матчі туру Кремінь прий мав лідера, “Черкаський Дніпро”. Поєдинок був насиченим на події й тримав інтригу до самого фінішу. Із перших хвилин суперники розпочали позиційну боротьбу за центр поля. Перший гольовий момент відбувся на 33-ій хвилині Ярослав Захаревич пробив над поперечкою воріт «Кременя». В наступній атаці після удару Олександра Батальського від голу кременчужан врятувала стійка.
Після перерви Черкащани провели небезпечну атаку Захаревич прбув в кількох сантриметрах від стійки. А вже на 56 хв. після контраатаки Сергій Ченбай відкрив рахунок 1-0.. Радість господарів була недовгою гравець Дніпра Андрій Сторчоус рахунок зрівняв. До кінця матчу активніше виглядали гості, які мали більше моментів, але глядачі більше голів не побачили.
м.Кременчук. Стадіон «Кремінь». 1500 глядачів.
Арбітри: О.Дєдов (м.Сімферополь), П.Почепецький, Д.Романов (обидва – м.Дніпропетровськ).
«Кремінь»: В.Онопко, Р.Кунєв (Р.Пасічниченко, 75), О.Буличов, В.Курелєх (О.Логінов, 67), С.Алексанов (Д.Волошин, 46), С.Борзенко, Є.Апришко, С.Ченбай, Ю.Павлик (В.Собко, 70), В.Саркісян (В.Гаді, 82), К.Черній. Запасні: А.Олійник, С.Стебловський. Тренер: С.Свистун.
«Черкаський Дніпро»: В.Мирний, В.Шопін, О.Тарасенко, А.Бурлін, О.Давидов, М.Лісовий (А.Сторчоус, 29), О.Кошка, І.Мединський (О.Синьогуб, 83), Я.Захаревич (В.Гонщик, 90+3), Ю.Бушман (А.Довбик, 46), О.Батальський (А.Скарлош, 66). Запасні: О.Будюк, А.Бессалов. Тренер: І.Столовицький.
Голи: С.Ченбай (56) – А.Сторчоус (60).
Попередження: Ю.Павлик (53) – М.Лісовий (24), А.Скарлош (77), О.Давидов (89).
Вилучення: А.Скарлош (90+4, повторне попередження).