Дукат розгромив Маяк

В Першій лізі в групі “Б” один із лідерів чемпіонату Селещинський “Дукат” приймав “Маяк” із Котельви. Господарі після прикрої поразки в минулому турі від “Карлівки”, перш за все прагнули доказати, що то не більш ніж випадковість. З перших хвилин Селещани пішли в атаку  і вже до середини тайму лідирували 2:0. Обидва голи на совісті воротаря, на що і відреагував тренер Маяка замінивши його після другого м’яча. До кінця першого тайму господарі забили ще один гол, тож на перерву команди пішли з рахунком 3:0.

Після перерви на 50-й хвилині матчу “Дукат” отримав право на кутовий, після подачі якого м’яч у власні ворота зрізав гравець “Маяка” – 4:0. Після цього господарі дещо заспокоїлися, зробили заміни випустивши на поле молодь, тим самим  дали відпочити лідерам. З середини другого тайму невеликою ініціативою заволоділи гості і мали декілька можливостей, щоб забити гол. А під кінець матчу в одній із контр атак Олександр Фадєєв забиває п’ятий м’яч, поставивши крапку в цій грі. Отже 5:0 і “Дукат” знову очолює турнірну таблицю в групі “Б”.