Завдяки дублю Ковпака ФК Полтава переміг Інгулець

ФК Полтава в тринадцятому турі чемпіонату України в першій лізі завдяки дублю Ковпака на виїзді переміг Інгулець 2:1.

Господарі першими відкрили рахунок зі спірного пенальті. Балан робив передачу в штрафний майданчик, м’яч потрапив у тіло Трояновському, але рефері вгледів гру рукою, вказавши на 11-метрову позначку. 32-річний Акименко його забив.

Відігралися полтавці в середині другого тайму, рахунок зрівняв на 69 хвилині Ковпак, який провів на полі всього десять хвилин після виходу на заміну. А на 82 хвилині Ковпак приніс перемогу своїй команді, відправивши вдруге м’яч у ворота Інгульця.

Полтавці продовжують займати другу сходинку, в наступному турі на команду чекає поєдинок проти “Геліоса”.