Коноплянка забив «Барселоні» у матчі за Суперкубок

У столиці Грузії Тбілісі відбувся фантастичний поєдинок Суперкубка УЄФА між двома іспанськими командами. «Барселоні» як переможцю Ліги чемпіонів протистояла «Севілья» – володар кубка Ліги Європи.

За «Севілью» офіційно дебютував українець Євгеній Коноплянка, який перейшов цим літом із дніпропетровського «Дніпра».

Коноплянка вийшов на заміну на 68-й хвилині, а на 81-й забив дебютний гол за нову команду в офіційних матчах. Євген зрівняв рахунок зустрічі 4:4 після прострілу Чіро Іммобіле, що дозволило «Севільї» перевести гру в овер-тайм.

Проте на 115-й хвилині додаткового часу Педро приніс перемогу каталонцям у цьому неперевершеному і напруженому поєдинку.

Коноплянка отметился голом, Getty Images

«Барселона» — «Севілья» 5:4
Голи: Мессі 7, 16, Рафінья 44, Суарес 52, Педро 115 — Банега 3, Рейєс 57, Гамейро 72 (пен.), Коноплянка 81

Барселона: Тер Штеген, Дані Алвес, Піке, Маскерано (Педро, 90+4), Матьє, Іньєста (Серхі Роберто, 63), Бускетс, Ракітіч, Мессі, Суарес, Рафінья (Бартра, 78)

Севілья: Бету, Коке, Рамі, Криховяк, Тремулінас, Іборра (Маріано, 80), Крон-Делі, Рейєс (Коноплянка, 68), Банега, Вітоло, Гамейро (Іммобіле, 80)