Кременчуцький Кремінь зіграв товариську гру з ФК Перемога

Кременчуцький Кремінь зіграв товариську гру з ФК Перемога з міста Дніпро.

Тренерський штаб Кременя продовжує експериментувати й награвати склад. Якщо перший тайм команда відіграла з трьома потенційними гравцями на перегляді, то у другому на поле вийшла молодь, після травми повернулися Мурашов та Кучеренко, а Олексія Геловані спробували в обороні.

На початку матчу команди придивлялися один до одного, проте це тривало недовго. Кремінь перехопив ініціативу й почав грати першим номером. І вже у середині першого тайму Кремінь відправив м’яч у ворота Перемоги – арбітр зафіксував положення поза грою. Господарі продовжували насідати на на половині суперника. 13 номер кременчужан із-за меж штрафної пробив потужним ударом, проте воротар суперника швидко зорієнтувався. Ще один момент був у Головка, коли Олександр головою намагався забити м’яч. На 37 хв арбітр призначив пенальті у ворота Перемоги – після удару від гравця під №13 м’яч влучив у руку гравця Перемоги. Все той же 13 номер пішов виконувати 11-метровий. Гравець на перегляді обіграв голкіпера – 1:0. До перерви дніпряни мали чи не єдину можливість зрівняти рахунок. На правому фланзі біля штрафної сфолив Павло Мілєсін, гості розіграли стандарт, але Данкович надійно зафіксував м’яч.

Другий тайм розпочався з прикрої помилки. Наш гравець віддав передачу й м’яч застряг на вогкому полі, цим скористався суперник й зрівняв рахунок на 57 хвилині. А на 71 хв кременчуцька команда пропустила зі штрафного. Й вже під завісу матчу Данкович в ігровому моменті отримав травму, але зміг перевести м’яч на кутовий. Гравець Перемоги навісив у штрафний де Джон Есьєн оформив дубль – 1:3.

«Кремінь» – «Перемога» – 1:3

Голи: ГНП 37 (пенальті) – ? 57, ? 71, ? 84

«Кремінь» 1 тайм: Данкович, Бєлоусов, Курелєх, Головко, Мілєсін, Демченко, Бичков, ГНП, ГНП, Хоцяновський, ГНП

«Кремінь» 2 тайм: Данкович, ГНП, Антоніо, ГНП, ГНП, Геловані, Молько, Кривенко, ГНП, Луїс Фернандо, Мурашов «Перемога»: Сулаіб, Сердюк, Пономаренко, Льога, Рубцов, Цопа, Боровик, Гаврилюк, Емануель, Ізрел, Білоус

ФК Кремінь

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*