Кременчуцький Кремінь опустився на останнє місце у чемпіонаті

14 серпня, Кременчуцький Кремінь в  шостому турі чемпіонату України в першій лізі, поступився на виїзді МФК Миколаєву з рахунком 2:0. Перший гол гості забили самі собі, на 13 хвилині поєдинку Кравчук намагаючись вибити м’яч зрізав його у власні ворота.

Під кінець першого тайму господарі забили вдруге, відзначився Сікорський. У кременчужан був цілий тайм щоб виправити ситуацію, але рахунок залишився не змінним.

Після поразки Кремінь опустився на останню сходинку у турнірній таблиці, в наступному турі команда Сергія Ященка вдома прийме Інгулець.

14.08.17. Перша ліга, 6-й тур. м. Миколаїв. Стадіон «Центральний»

МФК «Миколаїв» – «Кремінь» (Кременчук) 2:0
Голи: Кравчук  13(аг), Сікорський 45.

«Миколаїв»: ВажинськийАлексанов, Попов (Герасимець 74 ), Цебро, Гаврилюк, Момот (Чучман 65 ), Яворський, Ковальов, Лучик, Сікорський (Шарабура 83 ), Рогозинський.
Запасні: Майборода, Безсалов, Берко, Назаренко.
Головний тренер: Руслан Забранський

«Кремінь»: Завгородній, ЧенбайКвачов (Прошенко 71), Кравчук (Бичков 46), Горват, Піскун, Богданов (Тимченко 46), Тертишний, Степанчук, Боровський (В.Олейник 61), Янаков (Авраменко 78).
Запасні: Онопко, Ходуля.
Головний тренер: Сергій Ященко