Кремінь вдома не зміг перемогти Буковину

Після вдалої перемоги на виїзді в Нікополі. У домашньому матчі проти Буковини вболівальники очікували чергової перемоги. Але іншої думки були гості, які в же на початку матчу заявили, що вони приїхали за перемогою, забивши швидкий гол на 4 хвилині матчу. Вдало реалізував штрафний удар Осадчий. А в середині другого тайму Буковина подвоює рахунок. За дев’ять хвилин господарі відквитали один м’яч. А на доданих хвилинах першого тайму Буковина при підносить подарунок господарям залишившись в меншості. Але кремінь не використав свого шансу граючи весь другий тайм в більшості, кременчужани не змогли відігратися, ба більше того, ще й пропустили третій м’яч. Отже четверта поразка в сезоні й дев’яте місце в таблиці, в команди перед якою поставлене завдання виходу до першої ліги. Наступний свій матч  «Кремінь» зіграє  17 жовтня в гостях проти команди «Арсенал-Київщина» (Біла Церква).

10 жовтня 2015 15:00. м.Кременчук. Стадіон “Арена-Кремінь” ім.О.М.Бабаєва. т +7. 500 глядачів