«Кремінь» в бою розписав мирову з «Альянсом»

12 червня, футболісти «Кременя» провели бойову гру в Сумах проти «Альянсу». Кременчужани боролися до останнього «вигризаючи» кожен клаптик поля. Першим відкрив рахунок у матчі вихованець «Кременя» Денис Галата, проте за кілька хвилин «Альянс» зрівняв з пенальті. Голкіпер «Кременя» Андрій Олійник вгадав кут, але йому не вистачило кількох сантиметрів, щоб врятувати команду. У другому таймі команди продовжили боротьбу, але рахунок на табло так і залишився 1-1

12.06.2021 Перша ліга, 30 тур м. Суми стадіон «Ювілейний».

«Альянс» – «Кремінь» – 1:1

Голи: Агапов 43 (пен) – Галата 38

«Альянс»: Єфанов, Пікуль, Неплях, Пісний, Герт, Лебеденко, Піднебенной, Ярошенко, Агапов, Сидоренко, Загинайлов.

Запасні: Важинський, Богдан, Шевченко, Меженський, Осадчий, Лучик, Шарай, Шпирьонок, Зубков.

Головний тренер: Юрій Ярошенко

«Кремінь»: Олійник, Бєлоусов, Курелєх, Сантос, Головко, Мягков, Демченко, Семенов, Бичков, Білоус, Галата.

Запасні: Данкович, Мілєсін, Пуди, Молько, Фернандо, Кривенко, Мурашов.

В.о. головного тренера: Сергій Свистун