Кремінь на виїзді розгромив миколаївський Суднобудівник

У 31 турі чемпіонату України в другій лізі Кременчуцький Кремінь на виїзді, у Миколаєві, “знищив” місцевий Суднобудівник, відвантаживши господарям сім “сухих” м’ячів.
В же на перших секундах матчу, скориставшись грубою помилкою захисника, розпочав погром господарів Артем Козлов.
Не встигли Суднобудівники оговтатись, як в їх ворота влетів другий м’яч, автором якого став Степанчук.
Через сім хвилин Кремінь з інтервалом в одну хвилину робить рахунок 0:4. На десятій хвилині забиває Богданов, а на одинадцятій Іванов.

По перерві гості відзначились ще тричі, спершу на початку другого тайму Козлов реалізував пенальті, потім забиває Тертишний, а під завісу матчу знову Козлов ставить остаточну крапку у поєдинку.

Отже, в підсумку 0:7 й Кремінь на 99 відсотків гарантує собі вихід у першу лігу, для цього Кременчужанам потрібно в матчах що залишилися набрати бодай одне очко.

17.05. 2017 р. Друга ліга, 31-й тур. м Миколаїв. Центральний міський стадіон. 150 глядачів.
«Суднобудівник» (Миколаїв) – «Кремінь» (Кременчук) 0: 7
Голи: Козлов 1,48 (Пен.) 86 Степанчук 3, Богданов 10, Іванов 11, Тертишний 58.

«Суднобудівник»: Дмитроченко, С.Швець – к, Б.Швець, Невкритий, Мячин, Горинов, Таркаовський, Носов, Андрієвський, Котов, Запорожець.
Запасні: Жуков.
Головний тренер: Денніс Люкенс

«Кремінь»: Онопко, Бичков, Кравчук, Ентін, Горват (Лісовий, 46), Піскун-к, Богданов, Кошадзе (Тертишний, 46), Степанчук, Козлов, Іванов (Скоцький, 58).
Запасні: Ленчінковов, Бобров, Москалик.
Головний тренер: Сергій Ященко