Кремінь не зміг вдома перемогти Вінницьку Ниву

У 24 турі чемпіонату України в другій лізі Кременчуцький Кремінь вдома не зміг перемогти Вінницьку Ниву, зігравши в нічию 2:2. Програвши перший тайм 1:0, кременчужани в другому, завдяки дублю Тимченка, не тільки змогли зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Але втримати перемогу господарям не вдалося. На 75 хвилині Вінничани забили в друге встановивши підсумковий рахунок в матчі.

8 квітня, 2017 р. м.Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена» ім.О.М. Бабаєва. Друга ліга, 24-й тур. 1300 глядачів.
«Кремінь» (Кременчук) – «Нива» (Вінниця) 2:2
Голи: Тимченко 56,66, Хохлов 13, Маляренко 75.

«Кремінь»: Ленчінков, Бичков, Москалик, Ентін, Горват (Скоцький 90), Піскун, Богданов, Кошадзе (Тертишний 89), Степанчук, Козлов, Тимченко (Іванов 85).
Запасні: Онопко, Кравчук, Бобров, Лісовий.
Головний тренер: Сергій Ященко

«Нива»: Кліщук, Хохлов, Дугієнко, Андреєв, Карвацький, Попов, Осадчий (Бобович 80), Маляренко, Брижчук (Загалевіч 52), Сторубльовцев (Овчар 66), Браславський.
Запасні: Бабійчук, Батрак, Хіманіч, Я.Костенко.
Головний тренер: Володимир Горілий