«Кремінь» не зміг втримати перемогу в Одесі

16 жовтня, футболісти «Кременя» не змогли в Одесі втримати перемогу й поступилися в компенсований час.

Наставник «Кременя» Олександр Головко ризикнув із перших хвилин випустив Євгена Мурашова та Олександра Головка, які довгий час не мали ігрової практики через отримані травми.

У першому таймі Сергій Білоус відкрив рахунок у матчі. Отримав передачу з правого флангу Бичков прострелив у штрафну на Мурашова, Євген спасував на Білоуса, який зміг переграти голкіпера одеситів. Зрівняти рахунок «Чорноморець» зміг лише у другому таймі. На 60 хвилині Бугай влучив у стійку, проте Ковбаса зміг зіграти на добиванні – 1:1. Стовідсотковий момент мав «Кремінь» наприкінці основного часу, проте забити змогли господарі поля. У компенсований арбітром час одесити забили ще один гол: з подачі Кожушка Бугай вивів «Чорноморець» вперед.

Наступний матч «Кремінь» зіграє також на виїзді. 21 жовтня граємо з «Поліссям», а 26 жовтня вдома приймаємо «ВПК-Агро».