Кремінь поступився в Запоріжжі

У 33 – му турі чемпіонату України в другій лізі Кремінь несподівано програв в гостях одному з аутсайдерів ліги, Запорізькому Металургу з рахунком 2:1.

Не минуло й п’ятнадцяти секунд з моменту стартового свистка, як Кременчужани осталися в меншості. Онопко зіграв руками за межами штрафного майданчика й арбітр показав червону карточку.
Каськов пенальті реалізував, а з шість хвилин Сентябов рахунок збільшив до 2:0. Ще до перерви “Кремінь” відповів голом Іванова в кінці тайму.

В другому таймі команди голів не забивали, тож в підсумку 2:1 на користь господарів.
У наступному матчі “Кремінь” вдома на своєму домашньому стадіоні прийме ФК Нікополь.

27.05.2017. 33-й тур. Друга ліга, Запоріжжя, НТБ “Великий Луг”.

Металург (Запоріжжя) – «Кремінь» (Кременчук) 2: 1.
Голи: Каськов 6, Сентябеов 12, – Іванов 42.
Металург: Теленков, Чернявський, Батраченко, Сентябеов (Буланний, 46), Керножицький, Ковалевський (Башинський, 72), Каськов, Бережний, Криволесов, Шовкун, Божий
Запасні: Богатченко, Єфімчук, Мартиненко, Радомський.

Головний тренер: Юрій Маркін

Кремінь: Онопко, Бичков, Кравчук, Ентін, Горват (Бобров, 46), Тертишний, Богданов, Кошадзе (Ленчінковов, 5), Степанчук (Тимченко, 75), Козлов, Іванов.
Запасні: Москалик, Лісовий, Скоцький.

Головний тренер: Сергій Ященко
Попередження: Керножицький(24) – Тертишний (45 + 4), Козлов (45 + 4).