Кремінь стартував з перемоги у першій лізі

Ігор Столовицький здобуває першу перемогу після повернення до Кременчука

У обох команд під час літнього міжсезоння з’явилися нові головні тренери. ВПК-Агро очолив Олександр Грицай, який дебютує в статусі наставника команди Першої ліги, а Ігор Столовицький останній раз очолював Кремень в Першій лізі ще 14 вересня 2019.

Вже на шостій хвилині Кремень відкрив рахунок в матчі. Зозуля віддав пас прямо на Авер’янова, який без проблем реалізував вихід один на один – 1:0. Після пропущеного м’яча гості кинулися відіграватися, але захист Кременя грав дуже надійно. Господарі могли навіть забивати ще, але удар Мурашова з дальньої дистанції на 41-й хвилині парирував Старченко. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги Кременя.

На початку другого тайму характер гри не змінився, Бабічин все так же був без роботи. З атакою в цьому матчі у ВПК-Агро були великі проблеми. Підопічні Столовицького грамотно грали по рахунку.

На 78-й хвилині господарі зняли всі питання про переможця матчу. Після передачі Білоусова з гострого кута забив Денис Галата – 2:0. Матч завершився впевненою перемогою Кременя – 2:0. Таким чином, Столовицький здобуває першу перемогу.

24.07.2021. 1 тур Перша ліга м. Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена». 1000 глядачів

«Кремінь» (Кременчук) – «ВПК-Агро» (Вишневе)

Голи: Авер’янов (6), Галата (78).

«Кремінь»: Старченко, Пилипенко, Д.Сидоренко, Курелєх, Бєлоусов, Бичков (Білоус 64), Панчишин, Авер’янов (Алізаде 90), В.Сидоренко, (Орел 86), Мурашов, Галата (Навроцький 80).

Запасні: Мирний, Молько, Галоян.

Головний тренер: Ігор Столовицький.

«ВПК-Агро»: Бабічин, Будняк, Зозуля, Коберідзе, Косовський, Литвиненко (Колесник 74), Палюх, Плечій (Вісенте 42), Куліш, Слива, Шевченко (Сухар 68),

Запасні: Караващенко, Хубутія.

Головний тренер: Олександр Грицай.

Попередження: Д.Сидоренко (15), Мурашов (63), Панчишин (75) – Плечій (33), Коберідзе (40), Будняк (44), Зозуля (85), Сухар (85).