Кубок Пожечевського-2018. Ворскла U-21 перемогла аматорський Агробізнес ТСК.

7 лютого, команда Олександра Омельчука здобула свою першу перемогу в Кубку Пожечевського-2018. Молоді ворскляни з рахунком 2:1 переграли аматорський Агробізнес ТСК з Ромнів.

“Біло-зелені” першими відкрили рахунок у грі, на 19 хвилині  це зробив Черткоєв. У другому таймі команда з сумщини на 57 хвилині відігралася, відзначився Лойко. Перемогу полтавцям на прикінці зустрічі приніс м’яч Зосенка.

Після двох матчів полтавці знаходяться на третій сходинці. В наступному турі вони зіграють з Олімпією (Савинці).

7.02. 2018 Кубок Пожечевського НТБ ФК «Полтава». 50 глядачів.

«Ворскла» U-21 – «Агробізнес ТСК» (Ромни) 2:1

Голи: Черткоєв (13), Зосенко (81) – Лойко (57)

«Ворскла» U-21: Вічний, Максименко, Жениленко (Зосенко, 72), Алантьєв, Червак, Куліш (Дмитрієв, 70), Черткоєв, Дугу (гравець на перегляді, 66), Асан (гравець на перегляді, 37, гравець на перегляді, 57), Гасенко (Таранушич, 57), Хасан (Шарило, 46)

ФК “Агробізнес”: Крупніченко, Яценко, Коша, Лойко, Іванченко, Кузнєцов, Анцибор, Гаврась, Шимко, Бондар, Лещенко

Запасні: Царицин, Стадник, Стецюк, Гуньков, Осадчий, Савченко, Сидоренко