Легенди «МЮ» переграли зірок «Баварії»

На стадіоні «Олд Траффорд» зустрілись у благодійному товариському матчі «Манчестер Юнайтед» і Мюнхнська «Баварія». Участь в цій грі брали живі легенди клубів, які завершили кар’єру.

На 8-й хвилині Луї Саа вивів «МЮ» вперед, проте Циклер відновив рівновагу на табло. Збільшивши темп господарі пішли в атаку і Дуайт Йорк знову виводить англійську команду вперед. Почин одноклубника подтримав Енді Коул, щоправда, трьома хвилинами раніше Тарнат зрівняв рахунок.

У другому таймі команди продовжили комбінаційний футбол. А на 83-й хвилині Блумквіст встановив остаточний рахунок – 4:2, перемога «Манчестер Юнайтед».