Манчестер Юнайтед переможець Ліги Європи

“Манчестер Юнайтед” у фіналі Ліги Європи, в Стокгольмі, переміг голландський Аякс з рахунком 2:0 та вперше в своїй історії став переможцем Ліги Європи.

Рахунок у матчі було відкрито на 18-й хвилині. Хавбек “Манчестер Юнайтед” Поль Погба наважився на удар з-за меж штрафного майданчика, м’яч влучив у захисника “Аяксу” Давінсона Санчеса, і рикошетом влетів у сітку, повз дезорієнтованого голкіпера Андре Онана.

Автором другого голу, одразу після перерви, став Генріх Мхітарян. Вірменин вразив ворота у падінні, після розіграшу кутового.

05.05.2017. м. Фінал Ліги Європи. Стокгольм. Стадіон: “Френдс-Арена”

“Аякс” (Амстердам, Нідерланди) – “Манчестер Юнайтед” (Англія) 0:2.

Голи: Погба 18, Мхітарян 48

“Аякс”: Онана, де Лігт, Дольберг (Нерес 62), Зіеш, Шона (ван де Бек 70), Юнес, Классен, Траоре, Санчес, Рідевальд (де Йонг 82), Велтман

“Манчестер Юнайтед”: Ромеро, Дарміан, Феллайні, Антоніо Валенсія, Мхітарян (Лінгард 74), Еррера, Рашфорд (Марсьяль 84), Блінд, Смоллінг, Мата (Руні 90), Погба

Попередження: Юнес 64, Рідевальд 78 – Мхітарян 31, Феллайні 51, Мата 78