Наступний сезон УПЛ потрібно проводити у Польщі чи Туреччині, – головний тренер “Ворскли”

Головний тренер “Ворскли” Юрій Максимов прокоментував ситуацію в полтавському клубі, а також поділився думками про майбутнє української Прем’єр-ліги.

Про це повідомляє ТРК «Футбол».

“Ніхто не розуміє, що буде далі, які кроки треба робити. Усі керівники та функціонери клубів бажають якнайшвидшого закінчення війни, а потім уже можна буде говорити про футбол.
Думаю, що контракти футболістів Ворскли зараз на паузі. Гравці самостійно підтримують форму. Ті, хто живе зараз у Полтаві, роблять це на базі клубу. Із ними працюють місцеві тренери. Деяких гравців ми віддали на три місяці в оренду в закордонні клуби. Вони залишаються нашими футболістами і ми на них розраховуємо. Їхнє повернення залежатиме від ситуації в країні.
Я був у Полтаві та розмовляв із керівництвом клубу. Всі сподіваються на краще. Ми вийшли до єврокубків. Керівництво намагатиметься підтримувати команду, щоб вона підготувалася до виступів у Лізі конференцій. Далі буде видно.
Рішення наступного сезону прийматиметься не одним-двома клубами. Це буде зроблено колегіально. Нам потрібен чемпіонат України, але вдома гратиме тяжко. У такому разі не повернуться легіонери. Думаю, грати потрібно у Польщі чи Туреччині”, – говорить тренер.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*