“Нафтовик” – володар Кубку Гадяцького району

На гадяцькому стадіоні «Колос» відбувся фінальний матч кубка району по футболу сезону 2015 року, в якому зустрілися «Нафтовик» (Петрівка-Роменська) та «Хорол» (Краснознаменка).

На шляху до фіналу «Нафтовик» здолав спочатку у чвертьфіналі команду «Колос» (Веприк) 5:2, а потім був сильніший за «Зеніт» (В.Будища) у півфіналі 2:1. «Хорол» із Краснознаменки в 1/4 розгромив команду «Зубри» (Біленченківка) 8:0, а в 1/2 переміг «Старт» (Лютенька) 3:2.
У фінальному матчі сильнішими виявилися гравці команди «Нафтовик», які в першому таймі завдяки голу Кузуба Сергія вийшли вперед, а в другому зуміли збільшити рахунок зусиллями того ж Кузуба та Жупрянського. Сам поєдинок проходив в безкомпромісній, подекуди в жорсткій боротьбі, що призвело до чималої кількості жовтих та червоної кортки (в пасиві гравця «Хоролу»).