Нафтовик та Полтава розійшлися миром

Охтирський Нафтовик у 20-му турі вдома приймав ФК “Полтаву”. Першими рахунок у матчі відкрили гості, зусиллями Артема Недолі. Але полтавчанам не вдалося втримати перевагу навіть до кінця першого тайму. Вже на 37-й хвилині, після порушення правил у штрафному майданчику, у ворота “Полтави” було призначене пенальті. Яке влучно реалізував Євген Бохашвілі. У підсумку результат залишився незмінним – 1:1.

02 квітня 2016р. 15.00. Охтирка. Стадіон «Нафтовик» 600 глядачів, температура +3.
«НАФТОВИК-УКРНАФТА» – ФК «ПОЛТАВА» (Полтава) – 1:1 (1:1)
Голи: Бохашвілі (37) пен. – Недоля (14).
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Данкович, Бояринцев-к, Зайчук, Білик, Циколія, Передистий, Піднебенной, Бохашвілі(Войцеховський 68), Г. Пасіч, Арвеладзе(Антюх 89), Листопад. Запасні: Тимофєєв, Павелько, Сондей, Власюк, Білий.

В.о. головного тренера: Володимир Книш.
ФК «ПОЛТАВА»: Бонь, Парамонов, Вовкодав, Ковтун, Стеценко(Гудак 46), Дмитренко, Недоля, Насібулін-к, Зеленевич, Семенюк(Масалов 73), Семенець. Запасні: Попович, Мілько, Сокуренко, Коновалов, Кушніренко.

Головний тренер:Анатолій Безсмертний.

Попередження: Циколія (52) – Масалов (84), Насибулін (89), Недоля (90).