Нива завдяки голу Семеніни переграла Гірник-Спорт

Попередній матч цих суперників у Першій лізі на полі Ниви повинен був відбутися 5 квітня, але з відомих причин завершився технічною поразкою Тернополя.

До цього поєдинку Нива підійшла з безпрограшною домашньою серією, яка триває чотири гри: три перемоги і нічия, при цьому ворота «жовто-зелених» залишаються «сухими». Гірник-Спорт обходиться без нічиїх у Першій лізі вже 11 матчів поспіль: три перемоги і вісім поразок.

Вже на четвертій господарі відкрили рахунок в матчі. Ігор Семенина ударом з дальньої дистанції не залишив шансів Кліщуку – 1:0. У Гірника-Спорт відчувалися проблеми з конструктивом. Пройти організовану захист Ниви гості не могли. Підопічні Климовського вміло грали по рахунку. Господарі кілька разів вибігали в контратаки, але без логічного завершення.

Гості активно почали другий тайм. На 57-й хвилині Твердохліб потрапив в перекладину ударом з-за меж штрафного. Крім цього випадку у гостей нічого згадати попереду. Нива не давала вільних зон для швидких атак. Загалом, в матчі багато боротьби, але мало конструктиву. У підсумку, гра завершилася мінімальною перемогою Ниви.

14.08.2021. Перша ліга 4 тур м. Тернопіль. «Тернопільський міський стадіон»

Нива (Тернопіль) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 1:0

Гол: Семенина (4)

Нива (стартовий склад): Механів, Хруставка, Демчук, Вовченко, Дворовенко, Мороз, Семенина, Дедух, Проців, Різник, Кисленко. 

Запасні: Жупанський, Козак, Васько, Зінь, Скакун, Малащук, Кобеля, Мамешев, Бичек, Волохатий, Гатала. 

Головний тренер: Ігор Климовський

Гірник-Спорт (стартовий склад): Клищук, Шинкаренко, Кравчук, Цвиренко, Чуєв, Мільченко, Понєдєльнік, Ямполь, Паламар, Сьомка, Яворський. 

Запасні: Клімов, Сафіханов, Твердохліб, Черниш, Романов, Кожевніков, Бруно. 

Головний тренер: Ігор Жабченко

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*