Олімпія Савинці розгромила  київську Єдність в аматорському чемпіонаті України

Уже на початку матчу сталася подія, яка суттєво погіршила шанси Єдності. Гості заробили кутовий, але після його подачі вимушені були відкидати м’яча назад, і тут на одного Блазуня, який приймав передачу на своїй половині поля, кинулися два суперники. Один із них – Куць – прокинув захисника й зачепився за його ногу. Рефері вилучив Блазуня, тож уже від 11 хвилини кияни вимушені були грати в меншості.

Більшість Олімпія реалізувала через десять хвилин – десь із третьої спроби. На розрізну передачу Субочева стартував Стрельцов, прокинув воротаря й закотив м’яча в порожні ворота – 1:0. Євген щойно повернувся з друголігового Металу (Харків) і відразу ж відкрив лік своїм голам у чемпіонаті. Гості намагалися відігратися, навіть стандарт заробили, але савинчани зіграли на перехопленні, Субочев знову дав на хід швидкому Стрельцову, Євген запустив на дальню стійку, де замкнув його передачу Іван Куць – 2:0. А перед самою перервою третю результативну комбінацію розіграла Олімпія. Співак, який замінив через пошкодження Стрельцова, підключив на правому фланзі Бірюка, на чий простріл відгукувалися відразу кілька гравців господарів. Один не встиг, наступний на дальній стійці замкнув. Це був Олавале Фабунмі – 3:0.

Три пропущених у першому таймі та кількісна меншість – небагато було б аргументів на користь гостей після такого. Тим не менш, невдовзі після відпочинку кияни забили в ворота Олімпії. Після кутового першим на підбиранні був новачок Єдності Юрій Кутний. Він підробив собі м’яча під праву й смачним ударом від лінії карного майданчика розстріляв ворота – 3:1 на 50 хвилині. Можливо, за рівних складів тут би навіть намалювалася інтрига, проте Олімпія в більшості довела справу до великої перемоги.

Спершу Фабунмі дав шикарний «черпачок» на хід Бурляю, і Вадим реалізував вихід один на один ударом у кут (це 4:1), а наприкінці гри голкіпер Олімпії від своїх воріт почав фінальну результативну комбінацію. Його передачу підправив скидкою Гриценко, а Євген Співак, навіть не входячи в карний майданчик, перекинув воротаря – 5:1.

03.04.2021. Копили. Стадіон НТБ ФК Полтава

Олімпія (Савинці) – Єдність (Київ) – 5:1 (3:0)

Голи: Стрельцов, 21, Куць, 25, Фабунмі, 45, Бурляй, 88, Співак, 90+3 – Кутний, 50

Олімпія: Казаков (Макаренко, 57), Бірюк, Тарганчук, Малик, Богомаз©, Момот (Рудченко, 74), Фабунмі (Гриценко, 90+1), Радченко, Субочев (Бажан, 46), Стрельцов (Співак, 35), Куць (Бурляй, 74; Ковальчук, 90+1).