Олімпія Савинці розпочала з перемоги у чемпіонаті України серед аматорів

5 вересня 2020 року на стадіоні “Атлет” відбулася гра першого туру Чемпіонату України серед аматорів, в якому “Атлет” приймав володаря Кубку України серед аматорів “Олімпію” зі Савинців.

В першому таймі  господарі мали суттєву перевагу у володінні м’ячем. “Атлет” непогано створював собі моменти, втім до результативних дій так і не доходило. Натомість команда з Полтавщини  в першому таймі мала лише один небезпечний епізод – дальній постріл метрів з 25.

В другому таймі “Олімпія” зуміла перебудувати свою гру, й на 58-й хвилині матчу гості з Полтавської області змогли відкрити рахунок. Господарі відігралися на 79-й хвилині Ілля Русан вдало зрівняв рахунок.

Перемогу Олімпія приніс гол Кунєва за 5 хвилин до завершення матчу, встановивши остаточний рахунок 2:1.