Реал Мадрид втретє поспіль виграв кубок Ліги чемпіонів УЄФА

26 травня в Києві на НСК Олімпійський відбувся фінальний поєдинок Ліги чемпіонів УЄФА, в якому іспанський “Реал” (Мадрид) обіграв англійський “Ліверпуль”. Матч завершився з рахунком 3:1. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі й завершився без забитих голів. Основні події в грі відбулися після перерви. Спочатку Карім Бензема підставив ногу під м’яч, який воротар Ліверпуля намагався вибити в поле, й снаряд полетів у  кут воріт – 1:0. Через 4 хвилини, Садіо Мане замкнув атаку “Ліверпуля” своїм точним ударом – 1:1. А потім настав час головного героя матчу – Гаррета Бейла. На 64-й хвилині йому вдався красивий удар “ножицями” – у падінні через себе. А на 83-й – Бейл пробив з дальньої дистанції. Воротар спробував зловити м’яч, але втратив його за лінію воріт. Таким чином, “Реал” втретє поспіль виграв Лігу чемпіонів і встановив рекорд турніру.

26.05.2018. Фінал Ліги чемпіонів 2017/18 м. Київ. НСК “Олімпійський”

“Реал” (Іспанія) – “Ліверпуль” (Англія) 3:1

Голи: Карім Бензема 51, Гарет Бейл 64, Гарет Бейл 83 – Садіо Мане 55

“Реал”: Кейлор Навас – Даніель Карвахаль (Начо 37), Рафаель Варан, Серхіо Рамос, Марсело – Каземіро – Тоні Кроос, Лука Модріч – Іско (Гарет Бейл 62) – Карім Бензема (Марко Асенсіо 89), Кріштіану Роналду

“Ліверпуль”: Лоріс Карріус – Тренд Алексендер-Арнольд, Деян Ловрен, Вірджіл ван Дійк, Ендрю Робертсон – Джорджиньо Вейналдум, Джордан Хендерсон, Джеймс Мілнер (Емре Джан 83) – Мохаммед Салах (Адам Лаллана 30), Роберто Фірміно, Садіо Мане

Попередження: Садіо Мане 82