Став відомий переможець Кубка Полтави

1 червня на стадіоні «Динамо» відбувся фінальний поєдинок весняного Кубка Полтави «Пролісок-2017». Перемогу в якому здобуло Решетилівське «Динамо» перегравши полтавський «Сан Сіті» з рахунком 3:1.
Динамівці двічі відзначилися у першому таймі голи на рахунку Гриня та Алозіє.
Одразу по перерві «Сан Сіті» знаходячись у більшості (наприкінці першого тайму у динамівців був вилучений Ільчиш) один м’яч відіграв. Але навіть маючи на одного гравця менше Динамо не тільки змогло зберегти переможний рахунок, а й збільшити його. В середині другого тайму Алозіє відновлює перевагу, у два голи, записавши на свій рахунок дубль.

Отже, в підсумку 3:1 на користь Динамо, яке виграє другий трофей в сезоні.