Став відомий переможець Кубка Полтавської області з футболу 2016

14 жовтня у Полтаві на стадіоні Динамо відбувся фінал кубка Полтавщини, в якому зустрічалися дворазові його володарі ФК Велика Багачка (2008, 2009) та Олімпія Савинці, яка є чинним володарем трофею. Сильнішими у зустрічі стали гравці Олімпії, які здобули Кубок втретє поспіль.

Першими у матчі рахунок відкрили номінальні гості Олімпія Савинці. На 12 хвилині Стрільцов відібрав м’яч в центрі поля, здійснив ривок по правому фланзі, віддав на Гриценка, який на замаху прибрав захисника Багачки й з одинадцяти метрів відправив шкіряного у дальній кут воріт. Наприкінці першого тайму Гриценко міг подвоїти перевагу Савинців, але Багачку врятував голкіпер Чурілов. А за хвилину спрацювало старе футбольне правило не забиваєш ти забивають тобі. На 35 хвилині після розіграшу кутового воротар Олімпії на виході виніс м’яч кулаком за межі штрафного майданчика, де на підборі першим був гравець Багачки Дмитро Мілько, який відав на Левігу, а Руслан в боротьбі з захисниками відправив м’яч у сітку воріт 1:1.

У другому таймі Велика Багачка могла вийти вперед, на 63 хвилині матчу Олімпію від гола врятувала стійка. А за хвилину вже голкіпер багачки Олександр Чурілов рятує свою команду від голу, відбивши потужний удар Максима Сироти.

В кінці другого тайму команди обмінялися супер моментами щоб вирвати перемогу у зустрічі: спершу Сіріл Дземку на 89 хвилині з вбивчої позиції пробив над поперечиною, а за 30 секунд вже Євген Макаренко рятує свою команду після удару Ягуфа Халілова. Тож основний час матчу завершився нічиєю.

На початку першого доданого тайму на 94 хвилині матчу Левіга ледь не вивів господарів вперед, але героєм епізоду став Макаренко який вдалим сейвом перевів м’яч в поперечину від якої той залишив межі поля.

Буквально в наступній атаці Олімпія вийшла вперед, Ярослав Сокол зробив рахунок 2:1 на користь своєї команди.
Господарі пішли відігруватися й на 101 хвилині, Ягуф Халілов втратив чудову нагоду влучивши в стійку воріт Макаренка.

А на при кінці першої п’ятнадцятихвилинки Олімпія забила втретє, відзначився Максим Сирота після чудового проходу правим флангом, зі власної половини поля, Гриценка.

Остаточний рахунок у матчі встановив Сергій Гриценко, який оформивши дубль, зробив рахунок 4:1.

 

14.10.2016. Фінал Кубка Полтавщини.  м.Полтава. Стадіон Динамо. 1000 глядачів.

ФК Велика Багачка – Олімпія (Савинці) 1:4

Голи: Гриценко 12,117 хв. Левіга 35 хв, Ярослав Сокол 95 хв, Максим Сирота 105 хв.

ФК Велика Багачка: Олександр Чурілов, Сергій Швей, Артем Кваша, Андрій Чепіга, Іван Харченко, (Дмитро Харчинський 39 хв) Дмитро Мілько, Руслан Левіга (К), Костянтин Марченко, В’ячеслав Кувшинов,(Олександр Коломієць), Олександр Пацук, Ягув Халілов,

Запасні: Максим Голуб, Ігор Чорномор, Дмитро Папірний, Денис Собольов, Дмитро Харчинський, Олександр Коломієць.

Головний тренер: Олександр Гринько

Олімпія: Євген Макаренко, Євген Опришко, Сергій Гриценко, Серіл Дземку, Едуард Богомаз (К), Владислав Тарганчук, Максим Сирота, Ігор Рудюк, Владислав Рудченко,(Кирило Смирнов 45 хв)(Олавале Фабунмі 63 хв) Євген Стрельцов, Олег Бажан.  (Марк Гришанович 45 хв)

Запасні: Володимир Мачуга, Марк Гришанович, Кирило Смирнов, Анатолій Ситник, Олавале Фабунмі, Ярослав Сокол, Олексій Гулович.

Головний тренер: Олександр Кулик

Попередження : Сергій Швей  27, Вячеслав Рудченко 39 хв. Максим Сирота 41 хв, Дмитро Харчинський 44хв.

Вилучення: Олександр Коломієць

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*