ФК Полтава вдома переміг столичну Оболонь

ФК “Полтава” у 28 – му туру першої ліги вдома, з рахунком 2:1, переміг столичний “Оболонь-Бровар”.

“Оболонь” відкрила рахунок у середині першого тайму: навіс із глибини від Козака замкнув у штрафному полтавців Коваленко.

Господарі могли відігратися ще до перерви, але не зуміли реалізувати 11-метровий. На початку другої половини “містяни” все ж відновили паритет: Дегтярьов відгукнувся на подачу від Насибуліна.

На 76 хвилині рефері назначив ще один пенальті, але полтавці знову його не зуміли реалізувати, голкіпер “Оболоні” удар витягнув, але цього разу із добиванням Дегтярьова не впорався 2:1.

Полтавці зберігають другу сходинку і тепер вирушають в гості до “Миколаєва”.

19.04.2018 28 тур. Перша ліга м. Полтава. Стадіон “Локомотив”

ФК “Полтава” – “Оболонь-Бровар” (Київ) 2:1

Голи: Дегтярьов 54, Дегтярьов 76 – Коваленко 24

Нереалізовані пенальті: Трояновський 32 (воротар), Дегтярьов 76 (воротар)

“Полтава”: Кринський, Парамонов, Жук, Крапивний (Ковпак 71), Покотилюк, Трояновський (Насібулін 46), Савін (Олійник 80), Савченко (Сокуренко 79), Дегтярьов, Башлай, Іванов (Голіков 51)

“Оболонь-Бровар”: Федорівський, Шевченко, Безуглий, Козак (Ковбаса 63), Корольчук (Кузін Араміс 82), Гурмак, Турчанов, Коваленко, Слободян (Єременко 82), Гуськов, Тєрєхов

Попередження: Трояновський 24, Башлай 67, Савченко 78 – Козак 21, Коваленко 76, Корольчук 82

Вилучення: Башлай 86