ФК Полтава в гостях програла Київській Оболоні

Нещасливим виявився тринадцятий тур для полтавців, в рамках якого ФК Полтава зустрічалася на виїзді з Київською Оболонню. Фаворитом в матчі вважалися господарі, які після дванадцяти турів займають другу сходинку, натомість полтавчани застряли в нижній частині таблиці маючи в активі чотирнадцять очок і одинадцяте місце.

Статус фаворита господарі підтвердили вже на четвертій хвилині матчу, коли вийшли вперед забивши швидкий гол. У другому таймі полтавці змогли відігратися, на 60-й хвилині відзначився Стеценко 1-1. Але втримати нічию гості не змогли за шість хвилин господарі знову вийшли вперед, а за десять хвилин Артем Фаворов встановив остаточний рахунок 3-1.

Перша ліга 2015/2016, 13-й тур 17.10.2015, Субота, 17:00 Київ. Стадіон “Оболонь-Арена”.

ОБОЛОНЬ-БРОВАР (Київ) – ФК Полтава 3 : 1

Голи:Григорій Сахнюк 4 хв, Павло Гордійчук 66 хв, Артем Фаворов 76 хв, Олександр Стеценко 60 хв.

ОБОЛОНЬ-БРОВАР : Назарій Федорівскій, Анатолій Кіцута, Дмитро Проневич, Пінчук, Разван Аблітаров, Василь Продан, Костянтин Коваленко, Павол Гордійчук, Артем Фаворов (Олег Слободян 78 хв), Григорій Сахнюк (Юрій Бровченко 85 хв), Ілля Коваленко (Артем Корольчук 68 хв)
Запасні: Артем Кулинич, Андрій Корнєв, Антон Шевчук, Юрій Бровченко, Олег Слободян, Артем Корольчук, Тимур Рустамов
Тренер Сергій Солдатов

ФК Полтава : Максим Кучинський, Олексій Ковтун, Тарас Ковальчук, Артем Недоля, Олександр Стеценко, Богдан Семенець (Ігор Іванов 56 хв), Владислав Кравченко (Микита Ткачов 46 хв), Олексій Зозуля, Денис Фаворов, Анатолій Масалов, Владислав Насібулін
Запасні: Мирослав Бонь, Дмитро Шастал, Ярослав Прокіпчук, Максим Зеленевіч, Ігор Іванов, Нікіта Ткачов, Валерій Рогозінський
Тренер :Анатолій Безсмертний

Попередження: Разван Аблітаров, Олексій Зозуля, Артем Корольчук.