ФК Полтава здобув перемогу над дебютантом першої ліги

У першому турі нового сезону ФК “Полтава” на стадіоні “Локомотив” переміг дебютанта — ФК “Інгулець”.
Початок матчу був за господарями, які більше контролювали м’яч. Вони створили кілька моментів, але до взяття воріт гостей це не привело. А на 18-й хвилині гості несподівано відкрили рахунок. При виході з оборони полтавці припустилися помилки, м’яч перехопив Дячук, обігрався із Панасенком, прострілив, в штрафний майданчик, де передачу влучним ударом замкнув Алексанов – 0:1.

До перерви Інгульцю переможний рахунок втримати не вдалося. За три хвилини до завершення першого тайму господарі відігралися. З кутового подав Лісовий, а Кушніренко у боротьбі, головою відправив м’яч у сітку – 1:1.

У другому таймі зустрічі ФК «Полтава», граючи у більшості, вдалося вийти вперед: Богдан Кушніренко оформив дубль.

У наступному турі підопічні Анатолія Безсмертного поїдуть в гості до ще одного новачка ліги — столичному клубу “Арсенал-Київ”.

24 липня 2016 року (неділя). Полтава. Стадіон «Локомотив». 800 глядачів.

ФК «Полтава» — «Інгулець» — 2:1

Голи: Б. Кушніренко, 42 хв., 52хв,С. Алексанов 18 хв.

ФК «Полтава»: Бонь Мирослав, Кушніренко Богдан, Ковтун Олексій, Вовкодав Сергій, Гудак Роман, Леонідов Олег, Лісовий Максим (Дмитренко Олег, 66 хв.) Іванов Єгор (Гуськов Олександр, 58 хв.), Насібулін Владислав, Зеленевич Максим (Недоля Артем, 74 хв.), Соломка Юрій.
Запасні: Камінський Юрій, Коновалов Микита,  Сокуренко Віталій, Бочкур Роман.
«Інгулець» (Петрове): Гришин Ігор, Даценко Семен, Волчков Олександр, Голуб Андрій, Коцюмака Ігор, Запорожець Євген, Прошенко Артем (Покотилюк Максим, 65 хв.),  Алексанов Сергій,  Дячук Сергій, Панасенко Сергій (Клімаков Дмитро, 40 хв.), Шарко Антон (Келвін Нвамора Ебуку, 75 хв.).
Запасні: Бобров Денис, Красов Олексій, Фатій Роман, Ковтун Владислав.
Попередження: Гуськов, 90+1 хв., Доценко 33 хв.; Прошенко, 41 хв.
Вилучення: Семен Доценко  38 хв.