ФК Полтава на виїзді переміг Черкаський Дніпро

У сьомому турі першої ліги ФК Полтава на виїзді з рахунком 3:2 переграв “Черкаський Дніпро”.

Перший тайм завершився нічиєю 1:1, господарі відкрили рахунок на 23 хвилині, відзначився Качур, але через три хвилини Голіков дальнім ударом відновив паритет.

Одразу по перерві Трояновський вивів “містян” вперед. Тож тепер відігруватись довелось Дніпрянам, що вони й зробили з пенальті, який реалізував Кошадзе. Але все ж останнє слово було за гостями, на 70 хвилині Трояновський забив переможний гол.

ФК “Полтава” на третьому місці, в наступному турі полтавці зіграють з “Нафтовиком”.

19.08.2017  Перша ліга.  7 тур. м. Черкаси стадіон «Центральний»

«Черкаський Дніпро» – ФК «Полтава» — 2:3

Голи: Качур (23), Кошадзе (61, пен.) – Кушніренко (26), Трояновський (47, 70).

«Черкаський Дніпро»: Будюк, Ічанський, Тарасенко, РезесідзеСторчоусПроневич, Бойко (Чорний 20 (Шурубура 77)), Кошадзе (Смірнов 77), Колос (Тенжицький 55), Захаревич, Качур
Запасні: Марченко, Сутченко, Драч
Головний тренер: Олександр Кирилюк

«Полтава»: Кучинський, Ковтун, Парамонов, Голіков, Кушніренко (Бородай 86), Кропивний, Недоля (Покотилюк 63), Савін (Олійник 71), Савченко (Страшкевич 78), Трояновський, Дегтярьов (Ковпак 64)
Запасні: Кринський, Сокуренко
Головний тренер: Анатолій Безсмертний

Попередження: Колос (53), Проневич (54), Тенжицький (67), Резесідзе (90+4) – Кушніренко (67)