ФК Полтава поступився стрийській Скалі

У 33 – му турі чемпіонату України в першій лізі ФК Полтава поступився на виїзді Стрийській Скалі.

Головні події матчу відбулися у другому таймі, перша ж частина зустрічі закінчилась нульовою нічиєю.

В дебюті другої сорока п’яти хвилинки Юрій Соломка вивів «Полтаву» вперед, але втримати перемогу гостям не вдалося.
Господарі вже через сім хвилин відігралися, гол на рахунку Поручинського. А ще через сім хвилин Поручинський відзначився вдруге.
Завершальну крапку у цьому матчі поставив центральний нападник господарів Черепущак, який зробив рахунок 3:1 на користь господарів.

27 травня 2017 р. 17:00, м. Стрий, стадіон «Сокіл». 21 градус. 500 глядачів.

«Скала» (Стрий) – «Полтава» (Полтава) – 3:1

Голи: Поручинський (62, 69), Черепущак (84) – Соломка (54).

«Скала»: Дутка, Кузів, Альохін, Білоус, Стасюк-к., Баранов, Челядін, Поручинський, Бровко (Ісаєв, 60), Маляренко (Заїченко, 57), Черепущак (Герег, 85).
Запасні: Альохін, Луців.
Головний тренер: Роман Гнатів.

«Полтава»: Кринський, Дегтярьов (Лучик, 78), Соломка, 10. Голіков, Зеленевич-к. (Пучковський, 46), Сокуренко, Лебеденко, Дмитренко, Бородай, Парамонов, Кушніренко (Янаков, 58).
Запасні: Мусієнко.
Головний тренер: Володимир Прокопиненко.

Попередження: Білоус (55), Ісаєв (75) – Сокуренко (42), Соломка (68).