ФК Полтава та Гірник Спорт переможця не виявили

Сьогодні, 2 червня, ФК Полтава в останньому турі чемпіонату, вдома приймав іншого представника Полтавщини в першій лізі ФК Гірник Спорт (Горішні Плавні). Для “городян” це був перший матч на своєму стадіоні після реконструкції газону. Тож господарі хотіли відсвяткувати цей факт перемогою й спочатку їм це вдавалося, але втримати перевагу у два м’ячі не вдалося.

На перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь полтавців, на 41 хвилині відзначився Кушніренко.

У другому таймі Лебеденко збільшив відрив до двох м’ячів, але не встигли “городяни” як слід відсвяткувати взяття воріт, як Дячук знову скоротив відставання до одного голу. А вже в додатковий час Дячук забиває вдруге й рятує свою команду від поразки 2:2.

Таким чином у черговому першоліговому дербі Полтавщини команди переможця не виявили.

ФК Полтава завершила чемпіонат на дванадцятому місці, Гірник Спорт одинадцятий.

2.06.2017. Полтава. Стадіон: “Локомотив”

ФК Полтава – “Гірник-Спорт” (Горішні Плавні) 2:2

Голи: Кушніренко 41, Лебеденко 60 – Дячук 61, Дячук 90+2

ФК Полтава: Кринський, Кушніренко, Нехтій, Насібулін, Бородай, Дмитренко, Трояновський (Лучик 87), Лебеденко, Сокуренко, Голіков (Янаков 75), Дегтярьов (Пучковський 46)

Запасні: Мусієнко.
Головний тренер:  Володимир Прокопиненко.

“Гірник-Спорт”: Ситников, Павлик, Панасенко (Разуваєв 46), Цапій, Прутян (Дячук 46), Шевчук, Коваленко, Моїсеєнко, Корольков (Яворський 82), Кравчук, Голядинець

Запасні: Крюков, Курелех.