ФК Полтава та Нафтовик зіграли в нічию

Нічиєю 1:1 завершився поєдинок 24 го туру чемпіонату України в першій лізі між ФК Полтава та Охтирським Нафтовиком. Полтавці першими відкрили рахунок, на 15 хвилині відзначився Нехтій. Гості ж відігралися в другому таймі, рахунок зрівняв Загинайлов.

09 квітня 2017 року. 14.00. м. Полтава. Стадіон «Локомотив».

ФК «Полтава» (Полтава) – «Нафтовик» – 1:1
Голи: Нехтій (15) – Загинайлов(75).
ФК «Полтава»: Кринський, Ковтун, Голіков, Зеленевич (Соломка 58), Лебеденко, Трояновський (Дегтярьов 66), Дмитренко, Парамонов, Насібулін, Нехтій Владислав, Кушніренко.

Запасні: Мусієнко, Приходько, Сокуренко, Янаков, Бородай.

Головний тренер: Юрій Ярошенко.
«Нафтовик»: Данкович, Бояринцев, Циколія, Білик, Передистий, Піднебенной, Суханов (Пасіч Є. 55), Герт (Власюк 69), Сондей, Войцеховський (Пасіч Г. 55), Загинайлов.

Запасні: Юрчук, Цюцюра, Лапін, Антюх.

В.о.головного тренера: Володимир Книш.

Попередження: Насібулін (67), Дмитренко (71), Кушніренко (80) – Циколія (16), Бояринцев (58), Піднебенной (58), Білик (80), Власюк (90).