«Ювентус» обігрує «Реал» в першому півфінальному матчі!

Туринський “Ювентус” не виступав у півфіналах Ліги чемпіонів із сезону 2002/03. І от у першому домашньому матчі проти Мадридського Реала італійці здобувають перемогу 2:1. Альваро Мората на 9-й хвилині зіграв на добиванні після удару Тевеса. Мадридцям вдалося відігратись на 27-й хвилині. Кріштіано Роналду замкнув головою подачу Родрігеса. У другому таймі за фол проти Тевеса арбітр назначив пенальті у ворота Реала. Сам Карлос і реалізував одинадцятиметровий удар.

Матч-відповідь на Сантьяго Бернабеу пройде 13 травня.

Ювентус (Італія) – Реал (Іспанія) 2:1

Голи: Мората, 9, Тевес, 58 (пен.) – Роналду, 27

Ювентус: Буффон, Ліхтштайнер, Бонуччі, Кьєлліні, Евра, Маркізіо, Пірло, Стураро (Барцальї, 64), Відаль, Тевес (Перейра, 86), Мората (Льоренте, 78)

Реал: Касільяс, Варан, Пепе, Рамос, Марсело, Карвахаль, Іско (Чічаріто, 63), Кроос, Дж.Родрігес, Бейл (Хесе, 86), Роналду