Ворскла програла Карабаху в матчі Ліги Європи

8 листопада у Полтаві завершився матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому Ворскла приймала азербайджанський Карабах з Баку. Матч завершився з рахунком 0:1. Єдиний гол в цій грі на 12-й хвилині ударом з пенальті забив Араз Абдулаєв. Наприкінці гри суддя додав 12 хвилин. Це сталося через безлади на трибуні, в результаті чого рефері двічі переривав гру. В другому епізоді арбітр вивів команди з поля на п’ять хвилин. Тим не менш, потім гра відновилася і була дограна до кінця.

8.11. 2018 р, м. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. 5479 глядачів.

«Ворскла» – «Карабах» 0:1

Гол: Абдуллаєв (13, з пенальті)

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Чеснаков, Чижов, Артур, Якубу (Карека, 55), Скляр, Шарпар, Ребенок, Кулач, Коломоєць.

«Карабах»: Халльдоурссон, Медведєв, Ржезнічак, Садихов, Геррьє, Мічел, Гараєв, Славчев, Деларж (Озобіч, 87), Абдуллаєв, Зубір (Мадатов, 73).

Попередження: Якубу, Скляр, Чижов, Шарпар — Геррьє, Медведєв.