15 серпня у Вищій лізі Полтавщини відновлюються змагання.

15 серпня, у суботу, після перерви  поновлюється чемпіонат області у Вищій Лізі. У 12 турі лідер чемпіонату ФК Рокита  в себе вдома прийматиме одного з аутсайдерів першості ФК Колос (Кобеляки), в матчі першого кола перемогу святкували гравці Рокити перемігши на виїзді 0-1.

Центральний матч туру відбудеться у Комсомольську де зустрінуться друга та третя команди чемпіонату. Місцевий Фламінго прийматиме Олімпію (Савинці), яка нещодавно стартувала у Кубку України серед Аматорів. В першому матчі перемогла Олімпія 2-1. Тож Фламінго прагнутиме реваншу,  в разі перемоги Фламінго може потіснити олімпійців з другої сходинки, адже в турнірній таблиці їх розділяє лише два очка.

Цікавим матч буде і в Решетилівці де зустрінуться сусіди по турнірній таблиці Динамо та ФК Лубни. Після першого кола обидві команди мають по 11 балів, і ділять між собою 7 та 8 сходинку. Перший поєдинок між цими командами переможця не виявив нічия 1 -1. Тож хто сильніший команди з’ясують завтра у Решетилівці.

У Глобиному  фіналіст Кубка Полтавщини ФК Глобино прийматиме ФК Чайка (Дейкалівка). Результат першого кола 1-0 на користь глобинців.

Зеніт прийматиме ДЮФШ ФК “Ворскла” (Полтава). Перший матч завершився перемогою Зеніта 2-1.

Вища Ліга 12 тур. 15.08.2015. початок 0 17 00

Фламінго – Олімпія

ФК Рокита – ФК Колос

ФК Глобино  -ФК Чайка

Динамо  – ФК  Лубни

19.08.2015

Зеніт –  ДЮФШ ФК “Ворскла”

ДЮСШ “Молодь” (Полтава) знялася з чемпіонату.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*