15 тур чемпіонату Хорольського району завершився зі скандалами

У чемпіонаті Хорольського району з футболу відбулися матчі 15-го туру першості. Лідер змагань петракіївське “Відродження” здобув мінімальну перемогу над “Хоролом” і продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю.

А от матч між “Стандартом” і “Мусіївкою” команди не дограли. Гравці “Мусіївки” зійшли з поля за 3 хвилини до завершення матчу в знак протесту із рішеннями арбітра про незарахований гол їхньої команди і призначений пенальті у їх ворота.

Ще в одному матчі “Україна”, яка бореться за нагороди чемпіонату переграла мінімально Новоаврамівську “Зірку”. Але відразу після матчу голова ФФХР Теренько М.М. повідомив, що команда “Україна” у матчі з командою “Зірка” порушила Регламент змагань з футболу команд Хорольського району – у матчі за команду “Україна” грав Волошин Олександр вилучений з поля з командою “Відродження” 1 серпня 2015 року. Згідно статті 35 – “Облік дисциплінарних санкцій, застосованих арбітром”, п.7 – “Футболіст, який отримав червону картку, не має права брати участь в офіційних матчах до рішення КДК та закінченні терміну його відсторонення. Термін відсторонення футболіста від участі у матчах розпочинається з моменту вилучення з поля. Відповідно будуть застосовані дисциплінарні санкції.

_

Результати 15 туру:

Нива (Вишняки) – Перемога (Шишаки) 0:2

Україна (Штомпелівка) – Зірка (Новоаврамівка) 2:1

Ветеран (Лубни) – Ватутінець (Петрівка) 2:1

Відродження (Петракіївка) – ФК Хорол 1:0

Стандарт (Березняки) – Мусіївка 0:1 (матч перервано на 87 хв.)

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*