5 голів Вікторії в Карлівці

В рамках третього туру чемпіонату області в першій  лізі 9 травня відбувся єдиний матч. В Карлівці місцева команда приймала гостей із Первозванівки. З перших хвилин матчу гості заволоділи ініціативою і вже до перерви рахунок на табло місцевого стадіону  був 3-0 на користь гостей. Дублем відзначився Шквира Артем, ще один м’яч в  актив записав Рядних Олександр.  Після перерви Карлівчани пішли вперед і мали декілька нагод  забити гол, Вікторія діяла на контратаках і забила два голи, але з положення поза грою. В середині тайму головний тренер Рядних Олександр Миколайович випустив свіжих гравців, і вже на 76 хвилині  заміна спрацювала чудовим пасом з центра поля гравець Вікторії  вивів сам на сам з воротарем Тупіку Олександра, який обіграв воротаря і відправив мяч в сітку 0-4. На 87 хвилині після красивої комбінації в штрафному майданчику Карлівчан, гравець Вікторії чудовим пасом п’яткою віддав на Муліку Олександра, який пробив у ближній кут 5-0.

Голи: Шквира А. –2, Рядних О., Тупік О., Муліка О.