Tag Archives: ФК Диканька

У чемпіонаті Полтавщини зіграно чотирнадцятий тур

ffp

Минулими вихідними було зіграно 14-й тур чемпіонату Полтавщини. У зіграних поєдинках зафіксовані такі результати:

 

 

 

 

Група A
«Фламінго» (Горішні Плавні) — ФК «Рокита» 1:2
(юнаки 0:1)
ФК «Кобеляки» — ФК «Карлівка» 4:1
(юнаки 4:1)
«Легіон» (Полтава) — «Стандарт» (Нові Санжари) 11:0
(юнаки 0:2)
ФК «Чутове» — «Козельщина» — 3:0 (тех. пор)
«Аргус» (Голобородьківське) — ФК «Машівка» 2:2
(юнаки 2:6)
ФК «Зіньків-1604» — «Колос» (Кобеляки) 3:0 тех. пор.
(юнаки 1:3)
«Псел» (Гадяч) — «Динамо» (Решетилівка) 3:1
(юнаки 2:1)
ФК «Диканька» — «Маяк» (Котельва) 2:0
(юнаки 2:5)

 

Турнірна таблиця групи А станом на 30.07.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 ФК «Рокита» (Рокита) 14 14 0 0 56-3 42
2 «Легіон» (Полтава) 14 11 1 2 60-15 34
3 «Фламінго» (Горішні Плавні) 14 11 1 2 49-17 34
4 ФК «Карлівка» (Карлівка) 14 10 0 4 43-17 30
5 ФК «Кобеляки» (Кобеляки) 14 9 0 5 29-26 27
6 «Аргус» (Голобородьківське) 14 8 1 5 32-28 25
7 «Зіньків-1604» (Зіньків) 14 7 3 4 23-26 24
8 ФК «Чутове» (Чутове) 14 7 1 6 30-26 22
9 ФК «Диканька» (Диканька) 14 6 1 7 21-28 19
10 «Псел» (Гадяч) 14 4 2 8 18-35 14
11 ФК «Машівка» (Машівка) 14 3 3 8 21-39 12
12 «Стандарт» (Нові Санжари) 14 3 3 8 14-42 12
13 «Колос» (Кобеляки) 14 3 2 9 19-27 11
14 «Динамо» (Решетилівка) 14 3 1 10 16-33 10
15 «Маяк» (Котельва) 14 2 0 12 16-40 6
16 ФК «Козельщина» (Козельщина) 14 1 1 12 15-59 4

 

 

Група Б
«Олімпія» (Савинці) — «Інваспорт» (Полтава) — 1:0
(юнаки 1:4)
ФК «Чорнухи» (Чорнухи) — «Зоря» (Староаврамівка) — 3:1
(юнаки 3:0 тех. пор.)
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Пирятин» 7:1
(юнаки 2:5)
ФК «Лубни» — ФК «Великі Кринки» 2:4
(юнаки 5:0)
«Авангард» (Яреськи) — Харчовик (Заводське) 0:2
(юнаки 0:7)
«Локомотив» (Гребінка) — «Нафтохімік» (Кременчук) 0:2
(юнаки 0:4)
«Дружба» (Очеретувате) — ФК «Семенівка» 4:3
(юнаки 5:0)

 

Турнірна таблиця групи Б станом на 30.07.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 13 11 2 0 55-8 35
2 «Колос» (Лазірки) 13 9 3 1 37-13 30
3 «Колос» (Великі Сорочинці) 13 8 2 3 30-13 26
4 «Нафтохімік» (Кременчук) 13 8 2 3 25-16 26
5 ФК «Великі Кринки» (Великі Кринки) 13 7 4 2 33-18 25
6 «Інваспорт» (Полтава) 13 7 4 2 19-9 25
7 ФК «Лубни» (Лубни) 13 7 3 3 27-20 24
8 «Дружба» (Очеретувате) 13 7 1 5 19-22 22
9 «Харчовик» (Заводське) 13 5 2 6 19-29 17
10 ФК «Пирятин» 14 5 1 8 22-32 16
11 ФК «Семенівка» 13 4 1 8 17-22 13
12 «Локомотив» (Гребінка) 13 3 0 10 11-30 9
13 «Зоря» (Староаврамівка) 13 2 1 10 11-31 7
14 ФК «Чорнухи» 13 2 0 11 9-43 6
15 «Авангард» (Яреськи) 13 0 0 13 9-37 0

Результати 13 – го туру чемпіонату Полтавщини

ffp

Минулими вихідними було зіграно 13-й тур чемпіонату Полтавщини. У зіграних поєдинках зафіксовані такі результати:

 

 

 

 

Група A
ФК «Динамо» (Решетилівка) — ФК «Карлівка» (Карлівка) 1:4
(юнаки 2:0)
«Маяк» (Котельва) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки) 1:5
(юнаки 2:0)
«Зіньків-1604» (Зіньків) — «Легіон» (Полтава) 1:3
(юнаки 1:2)
«Диканька» (Диканька) — «Аргус» (Голобородьківське) 2:3
(юнаки 4:3)
«Колос» (Кобеляки) — ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) 1:2
(юнаки 1:1)
ФК «Машівка» (Машівка) — «Псел» (Гадяч) 1:2
(юнаки 0:3)
«Стандарт» (Нові Санжари) — «Чутове» (Чутове) 1:4
(юнаки 2:0)
«Козельщина» (Козельщина) — «Рокита» (Рокита) 0:9
(юнаки 3:4)

Турнірна таблиця групи А станом на 24.07.2018 р.

 

М Команда І В Н П М О
1 ФК «Рокита» 13 13 0 0 54-2 39
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 13 11 1 1 48-15 34
3 «Легіон» (Полтава) 13 10 1 2 49-16 31
4 ФК «Карлівка» 13 10 0 3 42-13 30
5 «Аргус» (Голобородьківське) 13 8 0 5 30-25 24
6 ФК «Кобеляки» 13 8 0 5 25-25 24
7 ФК «Зіньків-1604» 13 6 3 4 20-27 21
8 ФК «Чутове» 13 6 1 6 27-26 19
9 ФК «Диканька» 13 5 1 7 19-28 16
10 «Стандарт» (Нові Санжари) 13 3 3 7 14-29 12
11 «Колос» (Кобеляки) 13 3 2 8 19-24 11
12 ФК «Машівка» 13 3 2 8 19-37 11
13 «Псел» (Гадяч) 13 3 2 8 15-34 11
14 «Динамо» (Решетилівка) 13 3 1 9 14-30 10
15 «Маяк» (Котельва) 13 2 0 11 16-38 6
16 ФК «Козельщина» 13 1 1 11 15-56 4

 

 

Група Б
«Інваспорт» (Полтава) — ФК «Семенівка» (Семенівка) 2:1
(юнаки 3:1)
«Великі Кринки» (В. Кринки) — «Чорнухи» (Чорнухи) 2:0
(юнаки 0:5)
«Зоря» (Староаврамівка) — «Нафтохімік» (Кременчук) 0:2
(юнаки 1:3)
«Олімпія» (Савинці) — ФК «Дружба» (Очеретувате) 8:0
(юнаки 1:1)
«Колос» (Лазірки) — ФК «Лубни» (Лубни) 2:0
(юнаки 1:2)
«Харчовик» (Заводське) — «Колос» (Великі Сорочинці) 0:1
(юнаки 10:0)
ФК «Пирятин» (Пирятин) —ФК  «Авангард» (Яреськи) 4:1
(юнаки 6:0)

 

Турнірна таблиця групи Б станом на 24.07.2018 р.

 М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 12 10 2 0 54-8 32
2 «Колос» (Лазірки) 13 9 3 1 37-13 30
3 «Інваспорт» (Полтава) 12 7 4 1 19-9 25
4 «Лубни» 12 7 3 2 25-16 24
5 «Колос» (Великі Сорочинці) 12 7 2 3 23-12 23
6 «Нафтохімік» (Кременчук) 12 7 2 3 23-16 23
7 ФК «Великі Кринки» 12 6 4 2 28-15 22
8 ФК «Пирятин» 13 5 1 7 21-25 16
9 «Дружба» (Очеретувате) 12 6 1 5 15-19 19
10 «Харчовик» (Заводське) 12 4 2 6 17-29 14
11 ФК «Семенівка» 12 4 1 7 12-18 13
12 «Локомотив» (Гребінка) 12 3 0 9 11-28 9
13 «Зоря» (Староаврамівка) 12 2 1 9 10-28 7
14 ФК «Чорнухи» 12 1 0 11 6-42 3
15 «Авангард» (Яреськи) 12 0 0 12 9-35 0