Tag Archives: ФК Рокита

Стали відомі чвертьфіналісти Кубка Полтавщини

kybok

Цього тижня визначився остаточний склад учасників 1/4 фіналу Кубка Полтавщини. Останні два вакантних місця цієї стадії у стикових поєдинках попереднього раунду вибороли Колос з Великих Сорочинці та
Аргус» з Голобородьківського, які відповідно переграли ДЮФШ «Ворсклу та Маяк з Котельви.

 

12-13.08.2018

ДЮФШ «Ворскла» — «Колос» (Великі Сорочинці) 0:1
Аргус» (Голобородьківське) — «Маяк» (Котельва) 3:1

 

Пари 1/4 фіналу:

«Колос» (Великі Сорочинці) — ФК «Рокита

ФК «Лубни» — «Колос» (Лазірки)

«Фламінго» (Горішні Плавні) — «Олімпія» (Савинці)

«Легіон» (Полтава) — «Аргус» (Голобородьківське)

 

Зіграно поєдинки сьомого туру чемпіонату Полтавщини

ffp

Минулими вихідними, 8 та 9 червня, відбулися поєдинки сьомого туру чемпіонату Полтавщини, в яких зафіксовані такі результати:

 

 

 

Група А.
ФК «Карлівка» (Карлівка) — ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) 1:0
(юнаки 5:1)
«Маяк» (Котельва) — «Легіон» (Полтава) 2:1
(юнаки 1:2)
«Зіньків-1604» (Зіньків) — «Рокита» (Рокита) 0:6
(юнаки +:-)
«Чутове» (Чутове) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки) 1:2
(юнаки 4:1)
«Аргус» (Голобородьківське) — ФК «Динамо» (Решетилівка) 3:2
(юнаки 1:4)
«Колос» (Кобеляки) — «Машівка» (Машівка) 1:1
(юнаки 1:1)
«Стандарт» (Нові Санжари) — «Диканька» (Диканька) 0:0
(юнаки 2:0)
«Псел» (Гадяч) — «Козельщина» (Козельщина) 3:2
(юнаки 7:0)

 

Турнірна таблиця групи A станом на 11.06.2018 р.

 М Команда І В Н П М О
1 ФК «Рокита» 7 7 0 0 30-2 21
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 7 6 0 1 23-8 18
3 «Легіон» (Полтава) 7 5 1 1 23-10 16
4 «Зіньків-1604» 7 5 1 1 14-12 16
5 ФК «Карлівка» 7 5 0 2 16-6 15
6 ФК «Кобеляки» 7 5 0 2 15-12 15
7 «Аргус» (Голобородьківське) 7 4 0 3 14-14 12
8 ФК «Чутове» 7 3 0 4 12-11 9
9 ФК «Диканька» 7 2 1 4 11-19 7
10 «Стандарт» (Нові Санжари) 7 2 1 4 7-16 7
11 ФК «Машівка» 7 2 1 4 12-22 7
12 «Маяк» (Котельва) 7 2 0 5 11-16 6
13 ФК«Козельщина» 7 1 1 5 11-22 4
14 «Псел» (Гадяч) 7 1 1 5 7-20 4
15 «Колос» (Кобеляки) 7 1 1 5 9-12 4
16 «Динамо» (Решетилівка) 7 1 0 6 9-22 3

 

Група Б
«Інваспорт» (Полтава) — «Локомотив» (Гребінка) 2:0
(юнаки 3:1)
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Олімпія» (Савинці) 1:2
(юнаки 0:4)
«Великі Кринки» (В. Кринки) — «Авангард» (Яреськи) 5:2
(юнаки 0:2)
«Пирятин» (Пирятин) — «Зоря» (Староаврамівка) 4:1
(юнаки +:-)
«Нафтохімік» (Кременчук) — «Колос» (Лазірки) 0:4
(юнаки 3:0)
«Чорнухи» (Чорнухи) — «Семенівка» (Семенівка) 0:2
(юнаки 5:1)
«Харчовик» (Заводське) — ФК «Дружба» (Очеретувате) 1:0
(юнаки 2:2)

 

Турнірна таблиця групи Б станом на 11.06.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 7 7 0 0 31-4 21
2 «Колос» (Лазірки) 7 6 1 0 25-5 19
3 «Інваспорт» (Полтава) 6 5 1 0 10-2 16
4 ФК «Великі Кринки» 6 5 0 1 18-6 15
5 ФК «Лубни» 6 4 2 0 15-6 14
6 «Колос» (Великі Сорочинці) 7 4 1 2 16-8 13
7 ФК «Семенівка» 7 3 1 3 9-9 10
8 ФК «Пирятин» 7 3 1 3 10-13 10
9 «Дружба» (Очеретувате) 6 3 0 3 4-6 9
10 «Харчовик» (Заводське) 7 2 1 4 7-19 7
11 «Нафтохімік» (Кременчук) 6 1 2 3 8-14 5
12 «Зоря» (Староаврамівка) 6 1 0 5 3-12 3
13 ФК «Чорнухи» 6 0 0 6 2-17 0
14 «Авангард» (Яреськи) 7 0 0 7 4-20 0
15 «Локомотив» (Гребінка) 7 0 0 7 1-22 0